Geri

Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş: 3 puanla başlamak istiyoruz

Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, "Deplasmanda Altay’ı yenip lige 3 puanla başlamak istiyoruz. Altay maçını inşallah biz kazanıp geldiğimizde taraftarlarımızın 19 Mayıs Stadyumunu dolduracaklarından hiç şüphem yok" dedi.

15:03:02 | 2022-08-05


Haberi Sesli Dinle

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, dün Nuri Asan Tesisleri’nde oynanan ve 2-0 kazandıkları Çorum FK maçını değerlendirdi.

ALTAY HAZIRLIĞI BAŞLAYACAK
Kayseri ve Bolu kampından sonra çalışmalarına Samsun’da devam ettiklerini belirten Teknik Direktörümüz Bayram Bektaş, “Kayseri ve Bolu’da çok verimli bir kamp dönemi geçirdik. Ardından Samsun’a gelerek burada da güzel çalışmalarımız oldu. Kamplar boyunca toplam 4 hazırlık maçı oynadık. Burada skorlardan çok takımdaki oyuncuların sahaya yansıttıklarını gördük. Uyguladığımız sistemi oyuncuların nasıl yaptıklarını, eksiklikler varsa nerelerde olduklarını gördük. Kamp çalışmalarımız Çorum FK maçı ile tamamlandı. Takımımız bugün izin kullanacak ve yarından itibaren de ligin açılış maçını oynayacağımız Altay maçı hazırlıklarına başlayacağız” dedi.

3 PUANLA BAŞLAMAK İSTİYORUZ
Çorum FK maçını da değerlendiren Bayram Bektaş, “Çorum FK ile oynadığımız hazırlık maçında skordan çok oyuncuların sahadaki duruşunu ve istenileni yapıp yapamadıklarını gördük. Takımımızın oyunu kurması, pasları ve atak çalışmalarını gördük. Genel anlamda oyuncularımızın istediklerini yaptıklarını gördük ve bu da bizi sevindirdi. 12 Ağustos Cuma günü ligin açılış maçını oynayacağız. Deplasmanda Altay’ı yenip lige 3 puanla başlamak istiyoruz” diye konuştu.

ŞEHRİ MUTLU ETMEKLE YÜKÜMLÜYÜM
Taraftara da seslenen Bayram Bektaş, “Camiayı, taraftarı, şehrimizi mutlu etmekle yükümlüyüm, bunun için buraya geldim. Bütün gayretimizle de çalışıyoruz. Altay maçından sonra kendi evimizde Eyüp ile oynayacağız. O maçta taraftarımızın tribündeki yerlerini alacağından eminim. Taraftarımız arkamızda itici güç olduktan sonra biz kendi evimizde güzel sonuçlar alırız. Taraftarımızın desteği bize büyük güç veriyor. Altay maçını inşallah biz kazanıp geldiğimizde taraftarlarımızın 19 Mayıs Stadyumunu dolduracaklarından hiç şüphem yok” şeklinde konuştu.


samsunsporfutbolnuri asanbayram bektaşligaltay