Geri

Başkan Sarıcaoğlu: Cumhurbaşkanına en güçlü desteği vereceğiz

Milletvekili Orhan Kırca ile birlikte pazar esnafıyla buluşup, TMO alım merkezini ziyaret eden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vereceğiz” dedi.

10:25:24 | 2022-08-05


Haberi Sesli Dinle

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kavak’ta halk pazarını gezip pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Kırca ayrıca, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti ilçe Başkanı Onur Bakır ile TMO alım merkezini ziyaret ederek çiftçilerin istek ve taleplerini dinledi.

SAHADAKİ İLGİ GURUR VERİCİ
Kavak’ta gittikleri her noktada vatandaşların büyük ilgi ve sevgisi ile karşılandıklarını söyleyen Milletvekili Orhan Kırcalı, Kavak’ın her zaman AK Parti’nin yanında durduğunu söyleyerek “Halkımızdan sahada gördüğümüz ilgi gurur verici. Kavaklıların göstermiş olduğu birlik ve beraberlik daim olduğu sürece bizleri kimse yıkamaz. Bir ve beraber olduğumuzda üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yok. Belediye Başkanımız ve İlçe teşkilatımız Kavak’ta mükemmel işlere imza atıyorlar. Yapılan tüm hizmetlerimizi halkımıza anlatmalıyız. Omuzlarımızda büyük sorumluluk var. Ülkemizin son yıllarda yaşadıklarına bakarsanız bu davanın ne kadar onurlu bir dava olduğunu görürsünüz.” dedi.

KAVAK, BÜYÜK SIÇRAMA YAPTI
Kavak’ın bugüne kadar girdiği her seçimde AK Parti’ye olan desteğini artırdığını söyleyen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’da “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçe olarak Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vereceğiz” dedi. Başkanlığı döneminde Kavak’ın aldığı yatırımlarla büyük bir sıçrama gerçekleştirdiğini kaydeden Sarıcaoğlu, “Hiçbir zaman halkımızdan kopmadık. Hizmette ayrım yapmadık. Herkesi ve her kesimi kucaklayan anlayış içinde olduk. Halkımızla el ele vererek ilçemizin çehresini değiştirdik. Bugün gerek özel sektör ve gerekse kamu yatırımlarında önemli yerlere geldik. İlçe olarak yakaladığımız bu çıkışı bundan sonra da kesintiye uğratmadan devam ettirme azmi ve kararlılığındayız. Önümüzdeki yerel seçimlere kadar ilçemizin gerek yol ve gerekse su konusundaki tüm problemlerini de tümüyle çözmüş olacağız.” dedi.


kavakkavak belediyesiibrahim sarıcaoğlumilletvekiliorhan kırcalıtmopazar